Formy płatności

Dokonując zakupów mogą Państwo wybrać najdogodniejszą w danej chwili formę płatności. Mogą Państwo dokonać zapłaty w chwili składania zamówienia lub też przy odbiorze zamawianych produktów. Opisujemy poniżej metody płatności dostępne w naszym sklepie.

Dane konta bankowego


 

Bank: Santander Bank Polska S.A.

SWIFT / BIC: WBKPPLPP

IBAN PLN:  68109023980000000149688273

IBAN :      PL39109023980000000154308032

 

Przelew tradycyjny


 

Po złożeniu zamówienia na Państwa adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie wraz z numerem konta. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

 

Szybkie płatności internetowe


 

Forma podobna do przelewu bankowego, jednak realizowana dużo szybciej. Podczas składania zamówienia zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, gdzie będzie można dokonać przelewu w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu nasz system otrzyma informację o płatności. Forma ta jest najszybsza, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. W tym celu należy zaznaczyć opcję PayU, PayPal lub Dotpay

 

Karta płatnicza


 

Bezpieczna płatność kartą płatniczą realizowana przy składaniu zamówienia. W tym celu należy zaznaczyć opcję PayU, PayPal lub Dotpay

 

 

Pobranie


 

Płacisz gotówką przy odbiorze towaru kurierowi. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl