Zaobserwuj nas:
Formy płatności

Dokonując zakupów mogą Państwo wybrać najdogodniejszą w danej chwili formę płatności. Mogą Państwo dokonać zapłaty w chwili składania zamówienia lub też przy odbiorze zamawianych produktów. Opisujemy poniżej metody płatności dostępne w naszym sklepie.

Dane konta bankowego


 

Bank:  Bank Pekao S.A.

SWIFT / BIC: PKOPPLPW

IBAN PLN:  69 1950 0001 2006 0255 3188 0002

IBAN :      PL98 1240 6670 1978 0011 3329 6539

 

Przelew tradycyjny


 

Po złożeniu zamówienia na Państwa adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie wraz z numerem konta. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

 

Szybkie płatności internetowe


 

Forma podobna do przelewu bankowego, jednak realizowana dużo szybciej. Podczas składania zamówienia zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, gdzie będzie można dokonać przelewu w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu nasz system otrzyma informację o płatności. Forma ta jest najszybsza, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. W tym celu należy zaznaczyć opcję PayU, PayPal lub Autopay

 

Karta płatnicza


 

Bezpieczna płatność kartą płatniczą realizowana przy składaniu zamówienia. W tym celu należy zaznaczyć opcję PayU, PayPal lub Autopay

 

 

Pobranie


 

Płacisz gotówką przy odbiorze towaru kurierowi. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl