Zwrot i wymiana

Zwrotu lub wymiany możesz dokonać w terminie 30 dni od momentu odebrania zamówienia. Pamiętaj, że zwrotowi mogą podlegać tylko produkty, które nie noszą oznak użytkowania.

 

Informacje podstawowe
 
1. Zabezpiecz zwracany produkt oraz umieść go w kartonie razem z wypełnionym i podpisanym Formularzem zwrotu    

Formularz zwrotu i wymiany

2. Zwrot środków otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 14 dni. W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności tą samą drogą otrzymasz zwrot środków, lecz jeśli opłaciłeś zamówienie tradycyjnym przelewem lub przy odbiorze zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu. Jeśli dokonałeś opłaty poprzez serwis PayPal lub PayU pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tych serwisów.

3. W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient.

4. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

5. Zwrotu należy dokonać na adres:

VOOC Polska

P.P.H.U "ARTMAN" Artur Sławiński
ul. Mickiewicza 167
26-502 Jastrząb
 

 

Dostępna forma bezpłatnego zwrotu lub wymiany - InPost Paczkomaty 24/7

Po wyborze tej formy zwrotów przejdź na stronę szybkiezwroty.pl , gdzie na wskazany przez Ciebie nr telefonu otrzymasz SMS z kodem. Kod jest ważny 72 godziny.
Na paczce napisz otrzymany smsem kod i udaj się do dowolnego paczkomatu InPost. Otrzymanym kodem jak kluczem otworzysz skrytkę. Na panelu paczkomatu wybierz: „Chcę wysłać paczkę”, następnie „Wpisz magiczny kod”.
Użyj kodu, który otrzymałeś. Wybierz rozmiar skrytki. Pamiętaj, że gabaryt A to wymiary: 8 x 38 x 64 cm, B: 19 x 38 x 64 cm, C: 41 x 38 x 64 cm.
Tutaj będziesz mógł śledzić losy swojej przesyłki.

 

"

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl